We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Ons Team

Team OBS De Zeijer Hoogte
Karen van Geffen

Karen van Geffen

Unitdirecteur
k.vangeffen@stichtingbaasis.nl
Aleid Saaltink

Aleid Saaltink

Aleid is Coördinator Passend Onderwijs (Zij houdt zich voornamelijk bezig met de ondersteuning van de leerkrachten bij de zorg voor de leerlingen)
Aanwezig op donderdag.
a.saaltink@stichtingbaasis.nl
Jolanda Trip

Jolanda Trip

Leerkracht groep 0/1 en 2 (dinsdag, woensdag en donderdag)
j.trip@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Laura Bolhuis

Laura Bolhuis

Leerkracht groep 3 en 4 (maandag, dinsdag-, donderdag- en vrijdagochtend)
l.bolhuis@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marlous Dijksma

Marlous Dijksma

Marlous werkt van maandag, woensdag, donderdag en vrijdag in groep 5 en 6.
m.dijksma@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marjan Roenhorst

Marjan Roenhorst

Leerkracht groep 7 en 8 (Maandag t/m donderdag)
m.roenhorst@stichtingbaasis.nl
0592-291476

Marjolein Smulders

Leerkracht groep 7 en 8 (vrijdag)
m.smulders@stichtingbaasis.nl
0592-291476

Helen Jakobs

Leerkracht Groep 0/1 en 2 (maandag en vrijdagochtend), groep 5 en 6 (dinsdag) en groep 7 en 8 (vrijdagmiddag)
h.jakobs@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Sander Mol

Sander Mol

Onderwijs-assistent in alle groepen. (maandag t/m vrijdag ochtend)
s.mol@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Monique Setz

Monique Setz

Administratieve ondersteuning van Karen van Geffen.
m.setz@stichtingbaasis.nl
0592-291476