emailadres wachtwoord

Ons Team

Team OBS De Zeijer Hoogte
Gerda Bieleveld

Gerda Bieleveld

Unitdirecteur (Beschikbaar op afspraak)
g.bieleveld@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Geert Speelman

Geert Speelman

Unitcoördinator en leerkracht groep 7 en 8 op de vrijdag.
g.speelman@stichtingbaasis.nl
0657365744
Aleid Saaltink

Aleid Saaltink

Aleid is Coördinator Passend Onderwijs (Zij houdt zich voornamelijk bezig met de ondersteuning van de leerkrachten bij de zorg voor de leerlingen)
Aanwezig op woensdag en donderdag.
a.saaltink@stichtingbaasis.nl
Jolanda Trip

Jolanda Trip

Leerkracht groep 0/1, 2 en 3 (dinsdag, woensdag, donderdag)
j.trip@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Laura Bolhuis

Laura Bolhuis

Leerkracht groep  0/1, 2 en 3 (maandag en vrijdag en extra ondersteuning op dinsdagochtend (2 uur) en donderdagochtend 2 uur))
l.bolhuis@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Dina Kamps

Dina Kamps

Leerkracht groep 4, 5 en 6 van dinsdag t/m donderdag.
d.kamps@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marlous Dijksma

Marlous Dijksma

Marlous werkt op maandagochtend, donderdag en vrijdag in groep 4, 5 en 6.
m.dijksma@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marjan Roenhorst

Marjan Roenhorst

Leerkracht groep 7 en 8 (maandag t/m donderdagochtend)
m.roenhorst@stichtingbaasis.nl
0592-291476