emailadres wachtwoord

Ons Team

Team OBS De Zeijer Hoogte
Gerda Bieleveld

Gerda Bieleveld

Unitdirecteur (Beschikbaar op afspraak)
g.bieleveld@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Evelien Hut

Evelien Hut

Zorgco├Ârdinator (aanwezig op woensdag en donderdagochtend)
e.hut@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Jolanda Trip

Jolanda Trip

Leerkracht groep 0/1, 2 en 3 (dinsdag, woensdag, donderdag)
j.trip@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Laura Bolhuis

Laura Bolhuis

Leerkracht groep  0/1, 2 en 3 (maandag en vrijdag en extra ondersteuning op dinsdagochtend (2 uur) en donderdagochtend 2 uur))
l.bolhuis@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Dina Kamps

Dina Kamps

Leerkracht groep 4, 5 en 6 van dinsdag t/m donderdag.
d.kamps@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marjan Roenhorst

Marjan Roenhorst

Leerkracht groep 7 en 8 (maandag t/m donderdag)
m.roenhorst@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Betty Kramer

Betty Kramer

Leerkracht groep 4, 5 en 6 ( Vanaf 1 februari 2019 op maandag en vrijdag)
b.kramer@stichtingbaasis.nl
0592-291467
Geert Speelman

Geert Speelman

Unitco├Ârdinator en leerkracht groep 7 en 8 op de vrijdag.
g.speelman@stichtingbaasis.nl
0657365744