We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Ons Team

Team OBS De Zeijer Hoogte
Karen van Geffen

Karen van Geffen

Unitdirecteur
k.vangeffen@stichtingbaasis.nl
Geert Speelman

Geert Speelman

Unitcoördinator en leerkracht groep 7 en 8 op de maandag.
g.speelman@stichtingbaasis.nl
0657365744
Aleid Saaltink

Aleid Saaltink

Aleid is Coördinator Passend Onderwijs (Zij houdt zich voornamelijk bezig met de ondersteuning van de leerkrachten bij de zorg voor de leerlingen)
Aanwezig op donderdag.
a.saaltink@stichtingbaasis.nl
Jolanda Trip

Jolanda Trip

Leerkracht groep 0/1, 2 en 3 (dinsdag, donderdag en vrijdagochtend)
j.trip@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Laura Bolhuis

Laura Bolhuis

Leerkracht groep  0/1, 2 en 3 (maandag en woensdag en extra ondersteuning op dinsdagochtend (2 uur).
Vrijdag groep 4/5/6
l.bolhuis@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marlous Dijksma

Marlous Dijksma

Marlous werkt van maandag t/m donderdag in groep 4, 5 en 6.
m.dijksma@stichtingbaasis.nl
0592-291476
Marjan Roenhorst

Marjan Roenhorst

Leerkracht groep 7 en 8 (dinsdag t/m vrijdag)
m.roenhorst@stichtingbaasis.nl
0592-291476